Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey kullanımı bir hayli basittir. Aşağıda da bahsedeceğimiz noktaları dikkate alarak, ürünü rahat bir şekilde kullanabilir, kısa süre içerisin de etkilerini görebilirsiniz.

Ürünün, sağlıklı ve genel anlamda önerilen ideal kullanım süresi cinsel birleşmeden/ilişkiden 5 dakika öncedir. Yani, ürünü ilişkiden 5 dakika önce kullanmanız önerilir. Lakin, beden yapınız ile orantılı olarak bu süreç değişebilir. Yani, kimi erkek 5 dakika önce kullanır ve etki görür, kimi erkek 10-15 ya da 25 dakika önce kullanır etki görür. Bunu, sizin kendi vücut yapınız ve erken boşalma sorununuz doğrultusun da belirlemeniz gerekir.

Bedeninize uygun olan süreye karar verdikten sonra, ilişkiden önce ürünü penisinize ve hayalarınıza püskürterek kullanırsınız. Bu kadar basittir ve herhangi bir ek unsur yoktur.

geciktiriciÖnerilen/İdeal Kullanım Şekli

Oldukça basit bir kullanımı olan geciktirici sprey, cinsel ilişkiden önce sağ elinize alınır. İyice çalkalanır ve akabinde sol elinizin baş ile işaret parmağı ile penisin sünnet kesim bölgesi tutulur. Bunun ardından, sağ elinizin baş parmağı ile geciktirici spreyin püskürtme vanasına bastırırsınız. Bu şekilde, 1 defa penisin baş kısmına püskürttüğünüz spreyi parmağınız ile masaj yaparak yediriniz. Aynı işlemi, 1 defa olacak şekilde testisler içinde uygulayınız.

Kullanımı Maddeler Halinde Basite İndirgeyecek Olursak

  • Ürün sadece 2 püskürtme yapılarak kullanılmalıdır.
  • 1. Püskürtme, penisin baş kısmına, 2. püskürtme ise testislere yapılmalıdır.
  • Püskürtme işleminin ardından, geciktirici sprey hafif hafif masaj yapılarak penise ve testislere yedirilmelidir.
  • Ürün püskürtülmeden önce çalkalanmalı, sadece 1 penis başına, 1 testislere püskürtülmelidir. Dozaj asla aşılmamalıdır.

Ürünü, 18 ila 65 yaş aralığında olan ve erken boşalma sorunu yaşayan her erkek rahatça kullanabilir. Çok ciddi sağlık sorunları olanlar ise, önce bir doktora danışmalıdır.